Cześć!

Jestem Karolina i tworzę kreatywną przestrzeń Linart. Wykonuję biżuterię z naturalnych kamieni i minerałów techniką mikromakramy, oraz wyplatam duże dekoracje makramowe. Pasja do wyplatania towarzyszy mi od najmłodszych lat i obecnie należę do tych szczęśliwców, którzy robią to, co lubią.

Od kilku lat prowadzę sklep ze sznurkami i akcesoriami do wyplatania biżuterii i dużych makram, realizując przy tym własne projekty biżuteryjne oraz prowadząc warsztaty. W swojej pracy stawiam na wysoką jakość produktów, które oferuję. Sznurki jubilerskie, które rekomenduję do wyplatania biżuterii, tworzenia string artów, łapaczy snów i różnego rodzaju rękodzieła sprowadzam z Brazylii, a sznurki bawełniane oferuję od polskich producentów.

Od 8 lat podczas sezonu letniego odwiedzam po ok 10 festiwali, tworząc na nich nomadowy sklep z odzieżą z Indii i Nepalu, jak i z wszelakim rękodziełem, które wykonuję. W każdą przestrzeń wkładam dużo serca, angażując całą swoją kreatywność do tego, by każdy czuł się w niej dobrze. W ofercie sklepu można znaleźć min. szarawary, poncza, spódnice, sukienki i szale, makramowe naszyjniki, kolie, kolczyki, bransoletki, ankletki a także wyplatane lampy, kwietniki czy makatki.

Podczas festiwali prowadzę warsztaty wyplatania makram. Dużą popularnością cieszą się zajęcia wyplatania naszyjników z kryształów górskich i brazylijskich sznurków. Warsztaty prowadzę w małych 10 osobowych grupach, tak bym mogła przeznaczyć każdej osobie taką samą uważność podczas nauki. Zdarzało się, że na warsztaty przychodziło dużo więcej osób, spontanicznie 40-50, z których każdy też wykonał coś dla siebie. Festiwalowe warsztaty naszyjników, kwietników czy lampionów to ciekawa alternatywa na kreatywny odpoczynek od bodźców, czas na spotkanie się z samym sobą, czas na pobycie w kręgu twórczych osób. To również dużo inspiracji i wspólnej wymiany doświadczeń.

W ciągu roku wykonuję warsztaty wyplatania dużych makram w różnych rozwojowo-kulturowych miejscach, np. w szkołach jogi, w Domach Kultury w Krakowie i w okolicznych miastach, a także duże projekty, tj. jak dekoracje festiwalowe i rekwizyty do sesji fotograficznych, np. baldachimy.

Loading...

Lina i Warlock

Poznaliśmy się w 2022 roku i od tej pory wspólnie realizujemy nasze pasje do kreatywnej pracy. Naszym pierwszym wspólnym projektem jest wirtualna przestrzeń Linart – sklep z autorską biżuterią, sznurkami Linhasita, sznurkami do dużych makram, akcesoriami do rękodzieła i odzieżą z Indii. Samodzielnie wykonaliśmy wszystkie sesje zdjęciowe zapraszając do współpracy naszych przyjaciół. Warlock tworzy świetne projekty graficzne, strony internetowe, reklamy i banery wykorzystując znajomość wielu programów graficznych. Mieszkamy wspólnie w Krakowie każdego dnia rozwijając projekt Linart. W roku 2023 planujemy odwiedzić kolejne festiwale, giełdy biżuterii i kamieni naturalnych, ulubione targi i kiermasze.

Naszym wspólnym planem na ten rok jest rozbudowanie naszej przestrzeni o nowy dom oraz wehikuł do przemieszczania się po całej Polsce i nie tylko.

Loading...