Linart to nie tylko sklep, to wielowymiarowa przygoda, łącząca ludzi pragnących się twórczo wyrażać czy to przez biżuterię, wysokiej jakości materiały do rękodzieła, inspiracje, warsztaty, nomadowe stoiska, festiwalowe macrame zone, podróżowanie, wegańskie gotowanie, fire show, led show, malowanie henną, a nawet technologiczne wsparcie leśnych skrzatów.

Odkryjesz tu wiele inspiracji do wyrażania swojej twórczej duszy.

Sznurki

Wysokiej jakości sznurki
do wyplatania makram i mikromakram

brazylijskie sznurki woskowane Linhasita
oraz sznurki polskich producentów Bobbiny

Wysoka jakość

Rozwój twórczości

Na prezent

Biżuteria

Ręcznie tworzona przeze mnie biżuteria to nie tylko produkt. To zawsze wyjątkowa opowieść, to historia przed i po zaistnieniu danej rzeczy. „Przed” to wspomnienia i emocje (moje oraz osoby, dla której tworzę, nawet jeśli jej nie znam), które towarzyszyły procesowi tworzenia i „po” czyli intencja. Intencja może być różna. Od poczucia się pięknie i wyjątkowo w stworzonej tylko dla danej osoby oryginalnej biżuterii, do bardzo ważnych, osobistych intencji, marzeń i celów, do których dążymy. Kamyk czy też sploty nici, które nosimy na ciele, przypominają o naszej kreacji. Sprawiają, że na naszej twarzy pojawia się uśmiech i dajemy energię tam, gdzie nasza uwaga.

Gdyby moje rękodzieło mogło mówić, powiedziałoby:

Jestem splotem wydarzeń, które zadziały się przed moim zaistnieniem
i tych, które zadzieją się, gdy nadasz mi swoją intencję…

Inspiracja z natury

Tworzone z miłością

Wysoka jakość
materiałów

Akcesoria do tworzenia

Akcesoria do tworzenia biżuterii z makramy i nie tylko.

W tej kolekcji czekają na Ciebie m.in. mosiężne zawieszki z Indii wykonane w stylu Tribal Antique w różnorodnych kształtach, min. liści, kwiatów, księżyców; precyzyjne, wysokiej jakości nożyczki, idealne do cięcia woskowanych oraz bawełnianych sznurków; bazy do kolczyków, w różnych kształtach, min. kółka, kropelki, łezki, łapacze snów; bogaty wybór koralików dystansowych, w różnych wielkościach i kształtach; tarcze do zegarków z grafikami leśnych zwierząt; kamienie i minerały w formie kaboszonów, idealne do oprawy mikromakramowymi splotami sznurka Linhasita, m.in. labradoryty.

Materiały
z całego świata

Wszystko, czego szukasz
do mikromakramy

Wzbogacenie
Twojej twórczości

Warsztaty

Prowadzę warsztaty tworzenia biżuterii techniką mikromakramy oraz warsztaty dużych makram tj, kwietniki, makatki, lampiony, a także indywidualne warsztaty rozwoju podstawowych technik wyplatania mikromakram.

Jeżeli jesteś zainteresowany warsztatami w twoim mieście, zapraszam do kontaktu!

Inspiracje

Wiedza

Pasja

O mnie

Pasja do wyplatania makram stała się moją pracą, którą lubię i rozwijam cały czas. Tworzę w duchu Slow Life, Slow Fashion. Makrama towarzyszyła mi od najmłodszych lat i obecnie należę do tych szczęśliwców, którzy robią to co lubią. W projekcie Makrama Linart pełnie rolę projektanta, twórcy, fotografa, webmastera, administratora, kierownika sklepu, magazyniera, kierowcy i menagera. Prywatnie jestem mamą 10 letniego Patryka, który jest dla mnie najlepszym nauczycielem. Mieszkamy w Krakowie robiąc to, co lubimy, żyjąc zgodnie z rytmem natury. W wolnym czasie rozwijam swoje zamiłowanie do podróży, fire show oraz malowania henną orientalnych tatuaży na ciele.

Radość

Miłość

Twórczość